Tímy & štatistiky
V. liga BFZ
| # | Tím | Z | V | R | P | S | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ŠK Šenkvice | 4 | 4 | 0 | 0 | 17:2 | 12 |
| 2 | FC Slovan Modra | 4 | 3 | 1 | 0 | 15:3 | 10 |
| 3 | ŠK Kaplna | 4 | 3 | 1 | 0 | 14:3 | 10 |
| 4 | ŠK Svätý Jur | 4 | 3 | 1 | 0 | 14:5 | 10 |
| 5 | ŠK Vrakuňa Bratislava | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:8 | 9 |
| 6 | ŠK Závod | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:6 | 6 |
| 7 | OŠK Slovenský Grob | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 5 |
| 8 | Š.Ú.R. | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 5 |
| 9 | TJ Záhoran Kostolište | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:7 | 5 |
| 10 | TJ Jarovce Bratislava | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | 4 |
| 11 | TJ Veľké Leváre | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:13 | 4 |
| 12 | MŠK Kráľová pri Senci | 4 | 0 | 2 | 2 | 6:13 | 2 |
| 13 | FK Lamač Bratislava | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:11 | 2 |
| 14 | ŠK Lozorno, FO | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | 1 |
| 15 | FK Karpaty Limbach | 4 | 0 | 1 | 3 | 5:12 | 1 |
| 16 | Obecný športový klub Láb | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:15 | 1 |
| Dátum | Čas | Zápas | Výsledok |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | 16:30 | Obecný športový klub Láb - FC SLOVAN MODRA | 0:6 |
| 22.08.2026 | 17:00 | FC SLOVAN MODRA - ŠK Závod | 3:1 |
| 16.08.2026 | 17:00 | TJ Veľké Leváre - FC SLOVAN MODRA | 1:5 |
| 08.08.2026 | 17:30 | FC SLOVAN MODRA - TJ Záhoran Kostolište | 1:1 |
| Dátum | Čas | Zápas | Miesto |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | 16:30 | OŠK Slovenský Grob - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 12.09.2026 | 16:00 | ŠK Vrakuňa Bratislava - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 19.09.2026 | 16:00 | FC SLOVAN MODRA - Š.Ú.R. | Navigácia na štadión |
| 26.09.2026 | 15:30 | ŠK Svätý Jur - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 03.10.2026 | 15:30 | FC SLOVAN MODRA - TJ Jarovce Bratislava | Navigácia na štadión |
| 10.10.2026 | 15:00 | FK Lamač Bratislava - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 17.10.2026 | 15:00 | FC SLOVAN MODRA - ŠK Lozorno, FO | Navigácia na štadión |
| 24.10.2026 | 14:00 | FC SLOVAN MODRA - ŠK Šenkvice | Navigácia na štadión |
| 01.11.2026 | 13:30 | FK Karpaty Limbach - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
MEVA Sport IV. liga dorast (SD4V)
| # | Tím | Z | V | R | P | S | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC - Žolík Malacky B | 3 | 3 | 0 | 0 | 15:5 | 9 |
| 2 | ŠK Bernolákovo | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:4 | 7 |
| 3 | ŠK Tomášov | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | 6 |
| 4 | Lokomotíva Devínska N.V. | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:5 | 6 |
| 5 | FC Slovan Modra | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 |
| 6 | ŠK Svätý Jur | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:5 | 4 |
| 7 | FK Inter Bratislava B | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 3 |
| 8 | FC Rohožník | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:8 | 3 |
| 9 | FK Slovan Ivanka pri Dunaji | 3 | 0 | 2 | 1 | 5:11 | 2 |
| 10 | FKM Stupava | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
| 11 | FC Ružinov Bratislava | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | 1 |
| 12 | FK Vajnory | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:7 | 1 |
| 13 | FK Dúbravka B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 14 | TJ Slovan Viničné | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 15 | FK Rača Bratislava B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
| 16 | SDM Domino B | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | 0 |
| 17 | ŠKO Miloslavov | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:16 | 0 |
| Dátum | Čas | Zápas | Výsledok |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | 13:30 | FC SLOVAN MODRA - FC Ružinov Bratislava | 3:0 |
| 22.08.2026 | 12:00 | TJ Slovan Viničné - FC SLOVAN MODRA | – |
| 15.08.2026 | 14:00 | FC SLOVAN MODRA - FK Slovan Ivanka pri Dunaji | 2:2 |
| Dátum | Čas | Zápas | Miesto |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | 13:00 | FKM Stupava - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 09.09.2026 | 17:00 | Lokomotíva Devínska Nová Ves - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 19.09.2026 | 13:00 | FC SLOVAN MODRA - ŠK Svätý Jur | Navigácia na štadión |
| 27.09.2026 | 12:00 | ŠK Tomášov - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 03.10.2026 | 12:30 | FC SLOVAN MODRA - SDM Domino B | Navigácia na štadión |
| 10.10.2026 | 13:15 | FK Rača Bratislava B - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 17.10.2026 | 12:00 | FC SLOVAN MODRA - ŠK Bernolákovo | Navigácia na štadión |
| 25.10.2026 | 10:00 | FC - Žolík Malacky B - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 31.10.2026 | 10:30 | FC SLOVAN MODRA - FK Inter Bratislava B | Navigácia na štadión |
| 07.11.2026 | 13:30 | ŠKO Miloslavov - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
IV. liga MD - U17
| # | Tím | Z | V | R | P | S | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lokomotíva Devínska N.V. | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
| 2 | FC Rohožník | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:2 | 6 |
| 3 | TJ Sokol Borský Mikuláš | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:5 | 4 |
| 4 | FKM Stupava | 2 | 1 | 0 | 1 | 10:4 | 3 |
| 5 | ŠK Lozorno, FO | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | 3 |
| 6 | FKP BRATISLAVA | 2 | 0 | 2 | 0 | 5:5 | 2 |
| 7 | FK Dúbravka B | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
| 8 | Futbalový klub Dubová | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 1 |
| 9 | FC Slovan Modra | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:8 | 1 |
| 10 | PŠC Pezinok B | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 |
| 11 | FA FTVŠ UK | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
| 12 | TJ Veľké Leváre | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:14 | 0 |
| Dátum | Čas | Zápas | Výsledok |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | 10:00 | FKP BRATISLAVA - FC SLOVAN MODRA | 4:4 |
| 23.08.2026 | 14:10 | FC SLOVAN MODRA - ŠK Lozorno, FO | 1:4 |
| Dátum | Čas | Zápas | Miesto |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | 13:30 | FC SLOVAN MODRA - PŠC Pezinok B | Navigácia na štadión |
| 12.09.2026 | 09:00 | FKM Stupava - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 20.09.2026 | 13:00 | FC SLOVAN MODRA - Lokomotíva Devínska Nová Ves | Navigácia na štadión |
| 27.09.2026 | 12:30 | TJ Veľké Leváre - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 04.10.2026 | 12:30 | FC SLOVAN MODRA - FC Rohožník | Navigácia na štadión |
| 11.10.2026 | 12:00 | FK Dúbravka B - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 18.10.2026 | 12:00 | FC SLOVAN MODRA - Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK | Navigácia na štadión |
| 25.10.2026 | 11:00 | FC SLOVAN MODRA - TJ Sokol Borský Mikuláš | Navigácia na štadión |
| 01.11.2026 | 10:00 | Futbalový klub Dubová - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
Starší žiaci U15 (SZV)
| # | Tím | Z | V | R | P | S | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MŠK Senec B | 3 | 3 | 0 | 0 | 20:4 | 9 |
| 2 | FC Zohor | 3 | 3 | 0 | 0 | 23:1 | 9 |
| 3 | TJ SLOVAN Vištuk | 2 | 2 | 0 | 0 | 16:2 | 6 |
| 4 | PŠC Pezinok B | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | 6 |
| 5 | FK Karpaty Limbach | 3 | 2 | 0 | 1 | 12:6 | 6 |
| 6 | TJ Záhoran Jakubov | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 |
| 7 | OŠK Slovenský Grob | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:4 | 3 |
| 8 | TJ Slovan Viničné | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
| 9 | FKM Stupava B | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:12 | 3 |
| 10 | FC - Žolík Malacky B | 3 | 1 | 0 | 2 | 14:19 | 3 |
| 11 | TJ Záhoran Kostolište | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | 3 |
| 12 | FC SLOVAN Častá | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:16 | 3 |
| 13 | FC Slovan Modra | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
| 14 | FK Studienka | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:6 | 0 |
| 15 | OFK Vysoká pri Morave | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:18 | 0 |
| 16 | ŠK Šenkvice | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:22 | 0 |
| Dátum | Čas | Zápas | Výsledok |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | 11:00 | TJ Záhoran Jakubov - FC SLOVAN MODRA | 2:1 |
| Dátum | Čas | Zápas | Miesto |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | 17:00 | FC SLOVAN MODRA - FC SLOVAN Častá | Navigácia na štadión |
| 06.09.2026 | 11:00 | FC SLOVAN MODRA - FC - Žolík Malacky B | Navigácia na štadión |
| 08.09.2026 | 17:30 | TJ Slovan Viničné - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 13.09.2026 | 13:00 | MŠK Senec B - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 16.09.2026 | 17:00 | OFK Vysoká pri Morave - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 20.09.2026 | 11:00 | FC SLOVAN MODRA - TJ SLOVAN Vištuk | Navigácia na štadión |
| 27.09.2026 | 11:00 | FC SLOVAN MODRA - FK Karpaty Limbach | Navigácia na štadión |
| 30.09.2026 | 16:30 | FC SLOVAN MODRA - FK Studienka | Navigácia na štadión |
| 03.10.2026 | 11:00 | OŠK Slovenský Grob - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 11.10.2026 | 11:00 | FC SLOVAN MODRA - ŠK Šenkvice | Navigácia na štadión |
| 18.10.2026 | 09:30 | PŠC Pezinok B - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 25.10.2026 | 11:00 | FC SLOVAN MODRA - FC Zohor | Navigácia na štadión |
| 01.11.2026 | 12:00 | FKM Stupava B - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
Mladší žiaci U13 (MZV)
| # | Tím | Z | V | R | P | S | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ŠK Bernolákovo B | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:3 | 3 |
| 2 | PŠC Pezinok B | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 |
| 3 | YoungSportsTalents | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
| 4 | ŠK Svätý Jur B | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
| 5 | OŠK Slovenský Grob B | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
| 6 | ŠK Šenkvice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 7 | FK Karpaty Limbach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 8 | FC Slovan Modra | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
| 9 | FK CINEMAX Doľany | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
| 10 | CFK Pezinok - Cajla B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
| 11 | ŠK Báhoň | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
| 12 | TJ Slovan Viničné | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:9 | 0 |
| Dátum | Čas | Zápas | Výsledok |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | 09:00 | FC SLOVAN MODRA - YoungSportsTalents | 1:4 |
| Dátum | Čas | Zápas | Miesto |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | 09:00 | FK Karpaty Limbach - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 13.09.2026 | 09:00 | FC SLOVAN MODRA - ŠK Svätý Jur B | Navigácia na štadión |
| 19.09.2026 | 10:00 | ŠK Báhoň - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 27.09.2026 | 09:00 | FC SLOVAN MODRA - TJ Slovan Viničné | Navigácia na štadión |
| 04.10.2026 | 11:30 | PŠC Pezinok B - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 11.10.2026 | 09:00 | FC SLOVAN MODRA - FK CINEMAX Doľany | Navigácia na štadión |
| 18.10.2026 | 10:00 | ŠK Šenkvice - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 25.10.2026 | 09:00 | FC SLOVAN MODRA - ŠK Bernolákovo B | Navigácia na štadión |
| 01.11.2026 | 09:00 | FC SLOVAN MODRA - OŠK Slovenský Grob B | Navigácia na štadión |
| 07.11.2026 | 10:30 | CFK Pezinok - Cajla B - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |