Tímy & štatistiky – U19 - Starší dorast (A)
V. liga BFZ
| # | Tím | Z | V | R | P | S | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ŠK Svätý Jur | 10 | 9 | 1 | 0 | 28:8 | 28 |
| 2 | ŠK Kaplna | 10 | 7 | 1 | 2 | 36:13 | 22 |
| 3 | ŠK Vrakuňa Bratislava | 10 | 7 | 1 | 2 | 25:13 | 22 |
| 4 | OŠK Slovenský Grob | 10 | 5 | 4 | 1 | 22:16 | 19 |
| 5 | ŠK Šenkvice | 10 | 6 | 0 | 4 | 28:18 | 18 |
| 6 | Š.Ú.R. | 10 | 5 | 2 | 3 | 28:21 | 17 |
| 7 | ŠK Závod | 10 | 5 | 0 | 5 | 28:16 | 15 |
| 8 | TJ Záhoran Kostolište | 10 | 4 | 3 | 3 | 16:19 | 15 |
| 9 | TJ Jarovce Bratislava | 10 | 4 | 2 | 4 | 27:21 | 14 |
| 10 | FC Slovan Modra | 10 | 4 | 2 | 4 | 23:20 | 14 |
| 11 | ŠK Lozorno, FO | 10 | 3 | 2 | 5 | 13:16 | 11 |
| 12 | Obecný športový klub Láb | 10 | 3 | 1 | 6 | 17:34 | 10 |
| 13 | TJ Veľké Leváre | 10 | 2 | 1 | 7 | 11:35 | 7 |
| 14 | FK Karpaty Limbach | 10 | 1 | 2 | 7 | 14:29 | 5 |
| 15 | FK Lamač Bratislava | 10 | 0 | 5 | 5 | 9:25 | 5 |
| 16 | MŠK Kráľová pri Senci | 10 | 0 | 3 | 7 | 13:34 | 3 |
| Dátum | Čas | Zápas | Výsledok |
|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | 15:00 | FK Lamač Bratislava - FC SLOVAN MODRA | 1:1 |
| 03.10.2026 | 15:30 | FC SLOVAN MODRA - TJ Jarovce Bratislava | 2:0 |
| 26.09.2026 | 15:30 | ŠK Svätý Jur - FC SLOVAN MODRA | 3:1 |
| 19.09.2026 | 16:00 | FC SLOVAN MODRA - Š.Ú.R. | 2:5 |
| 12.09.2026 | 16:00 | ŠK Vrakuňa Bratislava - FC SLOVAN MODRA | 5:0 |
| 05.09.2026 | 16:30 | OŠK Slovenský Grob - FC SLOVAN MODRA | 3:2 |
| 30.08.2026 | 16:30 | Obecný športový klub Láb - FC SLOVAN MODRA | 0:6 |
| 22.08.2026 | 17:00 | FC SLOVAN MODRA - ŠK Závod | 3:1 |
| 16.08.2026 | 17:00 | TJ Veľké Leváre - FC SLOVAN MODRA | 1:5 |
| 08.08.2026 | 17:30 | FC SLOVAN MODRA - TJ Záhoran Kostolište | 1:1 |
| Dátum | Čas | Zápas | Miesto |
|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | 15:00 | FC SLOVAN MODRA - ŠK Lozorno, FO | Navigácia na štadión |
| 25.10.2026 | 14:00 | FC SLOVAN MODRA - ŠK Šenkvice | Navigácia na štadión |
| 01.11.2026 | 13:30 | FK Karpaty Limbach - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
MEVA Sport IV. liga dorast (SD4V)
| # | Tím | Z | V | R | P | S | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC - Žolík Malacky B | 7 | 6 | 1 | 0 | 30:10 | 19 |
| 2 | ŠK Tomášov | 6 | 5 | 0 | 1 | 21:9 | 15 |
| 3 | FK Vajnory | 8 | 4 | 3 | 1 | 24:16 | 15 |
| 4 | FK Inter Bratislava B | 7 | 4 | 2 | 1 | 27:7 | 14 |
| 5 | ŠK Bernolákovo | 6 | 4 | 2 | 0 | 23:8 | 14 |
| 6 | Lokomotíva Devínska N.V. | 8 | 4 | 2 | 2 | 21:14 | 14 |
| 7 | ŠK Svätý Jur | 7 | 4 | 1 | 2 | 22:13 | 13 |
| 8 | FC Rohožník | 9 | 3 | 2 | 4 | 21:22 | 11 |
| 9 | FC Slovan Modra | 7 | 3 | 1 | 3 | 12:15 | 10 |
| 10 | SDM Domino B | 7 | 2 | 0 | 5 | 19:23 | 6 |
| 11 | FK Rača Bratislava B | 7 | 2 | 0 | 5 | 13:22 | 6 |
| 12 | FK Slovan Ivanka pri Dunaji | 9 | 1 | 2 | 6 | 13:39 | 5 |
| 13 | ŠKO Miloslavov | 8 | 1 | 0 | 7 | 10:33 | 3 |
| 14 | FC Ružinov Bratislava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 15 | FK Dúbravka B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 16 | TJ Slovan Viničné | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
| 17 | FKM Stupava | 6 | 0 | 0 | 6 | 8:33 | 0 |
| Dátum | Čas | Zápas | Výsledok |
|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | 13:15 | FK Rača Bratislava B - FC SLOVAN MODRA | 0:1 |
| 03.10.2026 | 12:50 | FC SLOVAN MODRA - SDM Domino B | 2:3 |
| 27.09.2026 | 12:00 | ŠK Tomášov - FC SLOVAN MODRA | 3:1 |
| 19.09.2026 | 13:00 | FC SLOVAN MODRA - ŠK Svätý Jur | 2:0 |
| 09.09.2026 | 17:00 | Lokomotíva Devínska Nová Ves - FC SLOVAN MODRA | 5:1 |
| 05.09.2026 | 13:00 | FKM Stupava - FC SLOVAN MODRA | 2:3 |
| 29.08.2026 | 13:30 | FC SLOVAN MODRA - FC Ružinov Bratislava | – |
| 22.08.2026 | 12:00 | TJ Slovan Viničné - FC SLOVAN MODRA | – |
| 15.08.2026 | 14:00 | FC SLOVAN MODRA - FK Slovan Ivanka pri Dunaji | 2:2 |
| Dátum | Čas | Zápas | Miesto |
|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | 12:00 | FC SLOVAN MODRA - ŠK Bernolákovo | Navigácia na štadión |
| 25.10.2026 | 10:00 | FC - Žolík Malacky B - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 28.10.2026 | 16:30 | FC SLOVAN MODRA - FK Inter Bratislava B | Navigácia na štadión |
IV. liga MD - U17
| # | Tím | Z | V | R | P | S | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FA FTVŠ UK | 8 | 7 | 0 | 1 | 49:5 | 21 |
| 2 | TJ Sokol Borský Mikuláš | 7 | 6 | 1 | 0 | 39:8 | 19 |
| 3 | Lokomotíva Devínska N.V. | 7 | 6 | 0 | 1 | 31:7 | 18 |
| 4 | ŠK Lozorno, FO | 8 | 6 | 0 | 2 | 24:15 | 18 |
| 5 | FC Rohožník | 8 | 5 | 0 | 3 | 28:11 | 15 |
| 6 | FK Dúbravka B | 8 | 3 | 2 | 3 | 26:18 | 11 |
| 7 | FKP BRATISLAVA | 8 | 3 | 2 | 3 | 18:27 | 11 |
| 8 | Futbalový klub Dubová | 8 | 2 | 1 | 5 | 20:36 | 7 |
| 9 | FKM Stupava | 8 | 2 | 0 | 6 | 21:37 | 6 |
| 10 | FC Slovan Modra | 8 | 1 | 2 | 5 | 12:31 | 5 |
| 11 | PŠC Pezinok B | 8 | 1 | 1 | 6 | 13:33 | 4 |
| 12 | TJ Veľké Leváre | 8 | 0 | 1 | 7 | 7:60 | 1 |
| Dátum | Čas | Zápas | Výsledok |
|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | 12:00 | FK Dúbravka B - FC SLOVAN MODRA | 7:0 |
| 04.10.2026 | 12:30 | FC SLOVAN MODRA - FC Rohožník | 1:4 |
| 27.09.2026 | 12:30 | TJ Veľké Leváre - FC SLOVAN MODRA | 3:3 |
| 20.09.2026 | 13:00 | FC SLOVAN MODRA - Lokomotíva Devínska Nová Ves | 0:4 |
| 12.09.2026 | 09:00 | FKM Stupava - FC SLOVAN MODRA | 1:2 |
| 06.09.2026 | 13:30 | FC SLOVAN MODRA - PŠC Pezinok B | 1:4 |
| 30.08.2026 | 10:00 | FKP BRATISLAVA - FC SLOVAN MODRA | 4:4 |
| 23.08.2026 | 14:10 | FC SLOVAN MODRA - ŠK Lozorno, FO | 1:4 |
| Dátum | Čas | Zápas | Miesto |
|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | 12:00 | FC SLOVAN MODRA - Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK | Navigácia na štadión |
| 24.10.2026 | 10:00 | FC SLOVAN MODRA - TJ Sokol Borský Mikuláš | Navigácia na štadión |
| 01.11.2026 | 10:00 | Futbalový klub Dubová - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
Starší žiaci U15 (SZV)
| # | Tím | Z | V | R | P | S | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Zohor | 11 | 9 | 2 | 0 | 61:5 | 29 |
| 2 | MŠK Senec B | 11 | 9 | 1 | 1 | 73:13 | 28 |
| 3 | TJ SLOVAN Vištuk | 11 | 8 | 3 | 0 | 53:7 | 27 |
| 4 | FKM Stupava B | 11 | 9 | 0 | 2 | 41:19 | 27 |
| 5 | FK Karpaty Limbach | 11 | 7 | 2 | 2 | 51:26 | 23 |
| 6 | OŠK Slovenský Grob | 10 | 6 | 1 | 3 | 43:14 | 19 |
| 7 | FC Slovan Modra | 11 | 4 | 4 | 3 | 22:14 | 16 |
| 8 | TJ Slovan Viničné | 11 | 5 | 1 | 5 | 22:30 | 16 |
| 9 | PŠC Pezinok B | 11 | 5 | 0 | 6 | 24:23 | 15 |
| 10 | FC - Žolík Malacky B | 11 | 4 | 2 | 5 | 37:61 | 14 |
| 11 | FC SLOVAN Častá | 11 | 4 | 1 | 6 | 23:32 | 13 |
| 12 | TJ Záhoran Kostolište | 11 | 4 | 0 | 7 | 15:29 | 12 |
| 13 | ŠK Šenkvice | 12 | 2 | 1 | 9 | 28:70 | 7 |
| 14 | FK Studienka | 11 | 1 | 2 | 8 | 7:51 | 5 |
| 15 | TJ Záhoran Jakubov | 11 | 1 | 0 | 10 | 8:47 | 3 |
| 16 | OFK Vysoká pri Morave | 11 | 0 | 0 | 11 | 6:73 | 0 |
| Dátum | Čas | Zápas | Výsledok |
|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | 11:00 | FC SLOVAN MODRA - ŠK Šenkvice | 8:2 |
| 03.10.2026 | 11:00 | OŠK Slovenský Grob - FC SLOVAN MODRA | 0:0 |
| 30.09.2026 | 16:30 | FC SLOVAN MODRA - FK Studienka | 2:0 |
| 27.09.2026 | 11:00 | FC SLOVAN MODRA - FK Karpaty Limbach | 1:2 |
| 20.09.2026 | 11:00 | FC SLOVAN MODRA - TJ SLOVAN Vištuk | 1:1 |
| 16.09.2026 | 17:00 | OFK Vysoká pri Morave - FC SLOVAN MODRA | 0:3 |
| 13.09.2026 | 13:00 | MŠK Senec B - FC SLOVAN MODRA | 3:1 |
| 08.09.2026 | 17:30 | TJ Slovan Viničné - FC SLOVAN MODRA | 2:2 |
| 06.09.2026 | 11:00 | FC SLOVAN MODRA - FC - Žolík Malacky B | 2:2 |
| 02.09.2026 | 17:00 | FC SLOVAN MODRA - FC SLOVAN Častá | 1:0 |
| 29.08.2026 | 11:00 | TJ Záhoran Jakubov - FC SLOVAN MODRA | 2:1 |
| Dátum | Čas | Zápas | Miesto |
|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | 14:30 | PŠC Pezinok B - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 25.10.2026 | 11:00 | FC SLOVAN MODRA - FC Zohor | Navigácia na štadión |
| 01.11.2026 | 12:00 | FKM Stupava B - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
Mladší žiaci U13 (MZV)
| # | Tím | Z | V | R | P | S | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Karpaty Limbach | 8 | 6 | 1 | 1 | 41:11 | 19 |
| 2 | ŠK Bernolákovo B | 8 | 6 | 1 | 1 | 34:13 | 19 |
| 3 | ŠK Šenkvice | 8 | 6 | 1 | 1 | 20:9 | 19 |
| 4 | ŠK Svätý Jur B | 8 | 6 | 0 | 2 | 24:17 | 18 |
| 5 | PŠC Pezinok B | 8 | 5 | 1 | 2 | 23:15 | 16 |
| 6 | YoungSportsTalents | 9 | 4 | 1 | 4 | 23:19 | 13 |
| 7 | OŠK Slovenský Grob B | 9 | 4 | 1 | 4 | 29:26 | 13 |
| 8 | FC Slovan Modra | 9 | 3 | 2 | 4 | 23:37 | 11 |
| 9 | ŠK Báhoň | 8 | 2 | 0 | 6 | 16:28 | 6 |
| 10 | TJ Slovan Viničné | 9 | 1 | 2 | 6 | 24:37 | 5 |
| 11 | FK CINEMAX Doľany | 8 | 1 | 0 | 7 | 15:31 | 3 |
| 12 | CFK Pezinok - Cajla B | 8 | 1 | 0 | 7 | 12:41 | 3 |
| Dátum | Čas | Zápas | Výsledok |
|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | 09:00 | FC SLOVAN MODRA - FK CINEMAX Doľany | 4:3 |
| 07.10.2026 | 16:45 | FC SLOVAN MODRA - OŠK Slovenský Grob B | 5:3 |
| 04.10.2026 | 13:00 | PŠC Pezinok B - FC SLOVAN MODRA | 4:3 |
| 27.09.2026 | 09:00 | FC SLOVAN MODRA - TJ Slovan Viničné | 2:2 |
| 19.09.2026 | 10:00 | ŠK Báhoň - FC SLOVAN MODRA | 1:2 |
| 13.09.2026 | 09:00 | FC SLOVAN MODRA - ŠK Svätý Jur B | 2:6 |
| 05.09.2026 | 09:00 | FK Karpaty Limbach - FC SLOVAN MODRA | 12:2 |
| 30.08.2026 | 09:00 | FC SLOVAN MODRA - YoungSportsTalents | 1:4 |
| Dátum | Čas | Zápas | Miesto |
|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | 10:00 | ŠK Šenkvice - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |
| 25.10.2026 | 09:00 | FC SLOVAN MODRA - ŠK Bernolákovo B | Navigácia na štadión |
| 07.11.2026 | 10:30 | CFK Pezinok - Cajla B - FC SLOVAN MODRA | Navigácia na štadión |